Logo text

Događanja

8. i 9. lipnja na Rivi Boduli i Gatu ispred putničkog terminala

Akcija HGK "Kupujmo hrvatsko"

hgk.pnghk1.pngih1.png

NACRT PROGRAMA

PETAK, 8. lipnja 2018.

09:00 Početak Akcije

10:00 – 10:10 Zbor dječjeg vrtića CVRČAK I MRAV, Tribalj

10:10 – 10:20 Zbor dječjeg vrtića RADOST, Crikvenica

10:20 – 10:30 Zbor dječjeg vrtića FIJOLICA, Novi Vinodolski

10:30 – 11:00 SVEČANO OTVORENJE AKCIJE I POZDRAVNI GOVORI

11:00 – 11:10 Plesna točka 'ŽIVOT NIJE SIV' štićenika Centra za odgoj i obrazovanje Rijeka

11:10 – 12:00 DODJELA PRIZNANJA I NAGRADA UČENICIMA, STUDENTIMA I MENTORIMA (natjecanje Kupujmo hrvatsko za polaznike obrazovnih institucija)

12:00 – 12:10 Zbor osnovne škole WALDORF – pjesme PRIMORJA i DALMACIJE

12:10 – 12:50 PROMOCIJA SPONZORA

12:50 – 13:00 Zbor osnovne škole WALDORF– pjesme KONTINENTALNE HRVATSKE

13:00 – 13.30 PAUZA

13:30 – 14:30 PROMOCIJA SPONZORA

14:30 – 14:45 Plesni centar BEAT

14:45 – 15:00 ANDRINA FRLETA, pobjednica Grobničke skale 2013. i voditeljica KUD-a LANTERNA

15:00 – 16:00 NAGRADNA IGRA ZA POSJETITELJE

16:00 – 16:30 MATEA DUJMOVIĆ - finalistica showa The Voice, najljepši glas Hrvatske i MATEO ŽMAK - jedan od najeminentnijih hrvatskih pijanista mlade generacije Simply the best, Tina Turner; Iznad oblaka, Nola; Over the rainbow; Turn me on, Norah Jones; Lean on me, Bill Whiters; Que sera, sera, Doris Day; Abba - Mamma mia, The winner takes it all, Money, money, money, Waterloo Summertime, Ella Fitzgerald; Vetri, Matea Dujmović

16.30 – 16:45 Dječji zbor MALI RIJEČANI

16:45 – 17:00 Dječji zbor MORČIĆI

19:00 Završetak akcije

SUBOTA, 9. lipnja 2018.

10.00 – 11.30 PROMOCIJA sponzora, razgovori s izlagačima i posjetiteljima

11.30 – 12.30 NAGRADNA IGRA

12.30 – 14.00 PROMOCIJA sponzora, razgovori s izlagačima i posjetiteljima

14:00 – 14:15 Plesna skupina FLASHDANCE UNIT

14:15 – 14:30 Glazbeno scenska Udruga RI STARS

14:30 – 14:45 ROCK BAND gimnazije ANDRIJA MOHOROVIČIĆ

14:45 – 15:15 PAUZA

15:15 – 15:30 ROCK BAND gimnazije ANDRIJA MOHOROVIČIĆ

15:30 – 15:45 Plesna skupina FLASHDANCE UNIT

15:45 – 16:00 Glazbeno scenska Udruga RI STARS

16:00 – 16:30 PRVE RIJEČKE MAŽORETKINJE

19:00 Završetak akcije


Plavo-zeleni EXPO Fiumanka

Pogledajte prezentaciju

prezentacija-2018-plavo-zeleni.pdf (985,8 KB)

INA
Erste
ACI
Jadrolinija